Fenerbahçe’den Dev Sponsorluk Anlaşması

Fenerbahçe, forma göğüs sponsorluğu için OTOKOÇ ile 1 yıl için 195 milyon lira karşılığında anlaşıldığını Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe’den Dev Sponsorluk Anlaşması

BHA SPOR SERVİSİ

Fenerbahçe’nin yeni sezon forma göğüs sponsoru belli oldu. Sarı lacivertliler 1 yıl için OTOKOÇ ile 195 milyon lira karşılığında anlaşıldığını KAP’a bildirdi. Fenerbahçe ayrıca UEFA Konferans Ligi, TFF Süper Lig, TFF Ziraat Türkiye Kupası ve TFF Süper Kupa’da başarılar gelmesi durumunda azami 46.5 milyon lira net başarı primi kazanacak.

Fenerbahçe’nin KAP’a yaptığı açıklamada “Fenerbahçe Futbol A Takımının forma göğüs reklamında ve diğer muhtelif mecralarda OTOKOÇ markasının kullanılması konusunda Otokoç Otomotiv AŞ ile 2023/2024 sezonu için sözleşme bedeli 195.000.000 TL (yüzdoksanbeşmilyonTürkLirası) +KDV olmak üzere 1 yıl uzatma opsiyonlu sözleşme imzalanmıştır.

Ayrıca UEFA Konferans Ligi, TFF Süper Lig, TFF Ziraat Türkiye Kupası ve TFF Süper Kupa’da gelen başarılar ile birlikte azami 46.500.000 TL (kırkaltımilyonbeşyüzbinTürkLirası) net başarı primi ödenecektir” ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe’den Dev Sponsorluk Anlaşması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir