“Hakemlerden Dolayı Sıkıntı Yaşıyoruz”

Servet Çetin, "Çok konuşmak da istemiyorum ama hakemlerden dolayı 2 haftadır sıkıntı yaşıyoruz. Bunları bahane olsun diye de söylemiyorum. Hakemler biraz daha dikkatli olursa sevineceğim." dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Hakemlerden Dolayı Sıkıntı Yaşıyoruz”

Hakan BAKAR / SİVAS – BHA
EMS Yapı Sivasspor Teknik Direktörü Servet Çetin, MKE Ankaragücü ile oynadıkları ve 3-1 mağlup oldukları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Çetin’in açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Maça çok iyi başladık golü bulduk. Sonra gol yedik ama yine de oyunun hakimiyeti bizdeydi. Net pozisyonlarımız da vardı. İşin açıkçası beraberliğe üzülecekken mağlup olduk bu da bizim canımızı çok sıktı. Oyuncu arkadaşları tebrik ediyorum, verdikleri mücadeleden dolayı. Net pozisyonlarımızı değerlendiremedik. 10 kişi kalınca bütün planımız bozuldu. Daha farklı bir maç seyrettirebilirdik ama yine de arkadaşlarımız iyi mücadele edip net pozisyona girdiler. Mağlup olunca oyunun ve performansın kıymeti olmuyor, kimse de tebrik etmiyor.
N’jie’nin durumunu değerlendireceğiz. Aslında oyundan alacaktım ama pozisyona girdi. Devre arasında da uyardım ‘Sarı kartınız var dikkat edin’ dedim ama yaptığı acemilik oldu. Çok konuşmak da istemiyorum ama hakemlerden dolayı 2 haftadır sıkıntı yaşıyoruz. Bunları bahane olsun diye de söylemiyorum. Hakemler biraz daha dikkatli olursa sevineceğim. Rey Manaj ve Koita hazır değil. Barrow ile konuştuk o da hazır değil. Hazır olmayanlar da hazır olursa daha iyi olacak. Hazır olmayanlar da hazır olursa çok iyi bir rekabet ortamı olacak.”
“Hakemlerden Dolayı Sıkıntı Yaşıyoruz”