Sakarya Büyükşehir Akyazı’da iki mahalleyi kesintisiz içme suyu ile buluşturdu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakarya Büyükşehir Akyazı’da iki mahalleyi kesintisiz içme suyu ile buluşturduSakarya Büyükşehir Belediyesi, SASKİ marifetiyle şehrin tüm ilçelerinde altyapı çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Akyazı Gazi Süleymanpaşa ve Yunus Emre Mahallelerinin 4 kilometrelik içmesuyu hattı yenilendi.
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Akyazı ilçesi Gazi Süleymanpaşa ve Yunus Emre Mahallelerinde başlattığı çalışmalar kapsamında mahallelere uzun yıllar boyunca hizmet veren ve ekonomik ömrünü tamamlaması nedeniyle yetersiz kalan içmesuyu hattını yeniledi. 4 bin metre uzunluğa sahip hatta devam eden çalışmaların tamamlanması ile birlikte bölgenin her geçen gün artan nüfusu da göz önüne alınarak, içmesuyu sorunu uzun yıllar boyunca çözüme kavuşturuldu.
 
4 bin metrelik hat kısa sürede tamamlanarak hizmete sunuldu
 
Tamamlanan hat ile ilgili yapılan açıklamada, “ Akyazı ilçesinde birçok altyapı ve üstyapı hizmetini hayata geçirdik. Devam eden çalışmalarımızın yanı sıra kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz 4 bin metrelik içmesuyu hattı ile iki mahallemizi kesintisiz içmesuyu ile buluşturduk. Yeni hattın bölgemize hayırlı olmasını dileriz” ifadeleri kullanıldı. (Karadeniz Son Havadis)

Sakarya Büyükşehir Akyazı’da iki mahalleyi kesintisiz içme suyu ile buluşturdu