Prof.Dr. Yaşar Eryılmaz İçin Mevlit-İ Şerif Okutturuldu, Dualar Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Prof.Dr. Yaşar Eryılmaz İçin Mevlit-İ Şerif Okutturuldu, Dualar Yapıldı

Eski Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Yaşar Eryılmaz için 2. Yıldönümünde Kardeşleri ve evlatları tarafından Mevlit-i Şerif okutturuldu, dualar yapıldı.

Servet ARSLAN/AĞRI-BHA

Türk siyasetinde önemli yeri olan merhum Eryılmaz, 18, 19, 20 ve 21. Dönem Ağrı Milletvekilliği, 48. Hükümette ise Sağlık Bakanı olarak görev yaptı. 

Merhum Eryılmaz için Ertur Otel’de aile ve hemşehrilerin katıldığı mevlit programında Prof. Dr. Mehmet Salih Geçit dua etti, M.Reşit Geçit ve Ferzende Çildan hocalar mevlit-i şerifi okudu, dua ettiler.

Merhum Yaşar Eryılmaz’ın kardeşleri iş insanı Metin Eryılmaz, Ercan Eryılmaz ve oğlu Mert Eryılmaz misafirlere mevlit ve dualara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Metin Eryılmaz, “Aile büyüğümüz Merhum Prof. Dr. Yaşar Eryılmaz’ın Ebediyete intikalinin 2. yıldönümü dolayısıyla vermiş olduğumuz Mevlit-i Şerif programına teşrif ederek bizi onurlandıran yakınlarımıza, akraba dost ve kadirşinas Doğubayazıt’lı hemşerilerimize ve dualar okuyan muhterem hocalarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunar, tüm cemaatin hayırlarının kabul olması ve ebediyete intikal etmiş geçmişlerine de Allah’tan rahmet diler, minnet ve şükranlarımızı arz ederiz.” dedi.

Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz..

“Allah Rahmetiyle muamele eylesin, Mekânı cennet, makamı âli olsun İnşallah..” (Amin)      

 

 

Prof.Dr. Yaşar Eryılmaz İçin Mevlit-İ Şerif Okutturuldu, Dualar Yapıldı