Manchester’de Sağlık Turizmi Semineri Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manchester'de Sağlık Turizmi Semineri YapıldıTürkiye Sağlık Turizmi Tanıtımı ve İngiltere Sağlık Turizmi Fırsatları Seminerleri İngiltere’de gerçekleştirildi.

ITIE Uluslararası Turizm Yatırım ve Fuarcılık Limited Şirketi 10-12-14 Ekim 2022 tarihlerinde İngiltere’de Türkiye Sağlık Turizmi Tanıtımı ve İngiltere Sağlık Turizmi Fırsatları Semineri gerçekleştirdi.

Türkiye Sağlık Turizmi Tanıtımı ve İngiltere Sağlık Turizmi Fırsatları Semineri Kapsaminda Londra’dan Sonra Liverpool ve Manchester’de Sağlık Turizmi Semineri Yapıldı.

ITIE Ulusararası Turizm Yatırım ve Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenen ‘Türkiye Sağlık Turizmi Tanıtımı ve İngiltere Sağlık Turizmi Fırsatları Semineri Manchester’da yoğun katılımla gerçekleştirdi.

Manchester’de Sağlık Turizmi Seminerine USTTAK Dernek Başkanı İnan Yaşar Türksoy, Manchester Başkonsolosu Seyfi Onur, HİB Genel Sekreteri Fatih ÖZER, HİB Genel Sekreter Yardımcısı Üzeyir IŞIK ve T.C. Ticaret Bakanlığı Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ali Alperen Kaçar yer aldı.

Seminerde Türkiye’de Sağlık sektöründe faaliyet gösteren öncü isimler yabancılara bilgi verdi.
Sunumların ardından B2B görüşmeleri yapıldı. Seminere gelen yabancılar Türkiye’nin sağlık alanındaki faaliyetlerini ve hastahaneleri yakından tanıma fırsatı buldurlar. (İSMAİL KARAKAŞ)

Manchester’de Sağlık Turizmi Semineri Yapıldı