Kaymakam Oktay Erdoğan, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, KYK Yurdunda kalan öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam Oktay Erdoğan, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, KYK Yurdunda kalan öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi.BEYPAZARI (BHA)-Beypazarı kaymakamı Oktay Erdoğan, belediye başkanı Tuncer Kaplan, bu gün sabah KYK öğrenci yurdunda kalan öğrencilerle kahvaltıda bir aya geldi.
İlçenin Gazipaşa Mahallesi Ilıman Mevkide bulunan KYK öğrenci yurdunda 336 Kız olmak üzere toplamda 538 öğrenci barınıyor.
Yurtta kalan öğrencilerin tamamı neredeyse, Ankara Üniversitesi Beypazarı M.Y.O öğrencisi olduğu öğrenilirken, Kaymakam Erdoğan, belediye başkanı Kaplan, yurt müdüründen de yurtla ilgili bilgi aldı.
Kaymakam ve Belediye başkanı öğrencilerle yaptıkları kahvaltının ardından, Yurt müdürü İbrahim Yıldız’la birlikte, yurdun fiziki yapısı ve donanımı ile ilgili incelemelerde bulundu.
Kaymakam Oktay Erdoğan, şunları kaydetti:
“Üniversitelerin ülkemizin geleceğinin şekillenmesinde çok önemli bir rol üstlenmiştir. Ülkemizin daha ileri seviyelere ulaşması için daha fazla çalışmaları gerekiyor. Biliyoruz ki onlar. Öğrencilerimiz, bizin için önemli ve kıymetlidir. Bu tür programlarda ilerleyen zamanlarda yeniden bir araya gelmeyi ümit ediyoruz.”
Öğrenciler, Kaymakamın ve belediye başkanının kendileriyle kahvaltıya katılmaları dolayısıyla çok mutlu olduklarını, yaptığımız karşılıklı sohbet bizlerin ileride seçeceğimiz mesleklerimizin şekillenmesinde de rol model olmaktadır. Ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Sayın Oktay Erdoğan’a ve Belediye Başkanı Sayın Tuncer Kaplan’a teşekkür ettiler. (Yaşar Tonbak)

Kaymakam Oktay Erdoğan, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, KYK Yurdunda kalan öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi.