Edremit Kızılay’dan Eğitime Bir Destek Daha

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Edremit Kızılay'dan Eğitime Bir Destek  DahaTürk Kızılay Edremit Kadın Kolları tarafından, ilçedeki kız çocuklarının eğitim masraflarının karşılanması amacıyla Pilav Günü düzenlendi. Türk Kızılay Edremit Şube Başkanı Himmet Bora öncülüğünde Akçay’da düzenlenen pilav gününe ilgi büyüktü. Buradan elde edilecek gelirin ilçedeki kız çocuklarının eğitimine harcanacağını söyleyen Türk Kızılay Kadın Kolları Başkanı Reyhan Korkmaz Çalım, “Kızılay Edremit Şube Başkanımız Himmet Bora öncülüğünde düzenlediğimiz pilav günü’nü, beklentimizin üzerinde yoğun bir katılımla gerçekleştirdik.
Bizlere destek olan Türk Kızılay Edremit Şubesi Yönetim Kuruluna, kadın Kolları üyelerimize ve değerli bağışçılarımıza çok teşekkür ediyorum. Alınan her bir bilet, okuyan kızlarımızın eğitim masraflarına destek olacak” dedi.
Pilav gününde ücretsiz olarak sahne alan yerel sanatçılardan Aylin Yaşa ile Volkan Baysal ise söyledikleri şarkılarla katılımcılara müzik dolu eğlenceli saatler yaşattılar. Gün sonunda sanatçılara desteklerinden dolayı Şube Başkanı Himmet Bora tarafından birer buket çiçek takdim edildi. (10numarabasın)

Edremit Kızılay’dan Eğitime Bir Destek Daha