DÜNYA ÇORUMLU DERNEKLER KONFEDERASYONUNDAN, İSKİLİP ÇIKARMASI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DÜNYA ÇORUMLU DERNEKLER KONFEDERASYONUNDAN, İSKİLİP ÇIKARMASITüm Çorumlu Dernekler Konfederasyonu Başkanı Metin Akkuş, Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akmaz ve Amasyalı Dernekler Federasyon Başkanı İsmail Aktaş, ilçemizi ziyaret etti.

Çorum Tanıtım Günlerine Davet

Geçen sene ilki düzenlenen ve çok rağbet gören bu senede Aralık Ayında İstanbul’da düzenlenecek olan ‘Çorum Tanıtım Günleri’ hakkında bir takım ziyaretler gerçekleştiren, Konfederasyon Başkanı Metin Akkuş ve Yönetimi Belediye Başkanı Ali Sülük’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette İskilip’i geçen sene olduğu gibi bu senede tanıtım günlerinde görmek istediklerini belirten Konfederasyon Başkanı Akkuş, “ Başkanımızı İstanbul’da düzenleyeceğimiz Çorum Tanıtım Günlerimize davet ettik. Desteklerinden dolayı Tüm Çorumlu Dernekler Konfederasyonu olarak Başkan Bey’e teşekkür ederiz” dedi.
Samimi Sobeti İçin Teşekkür Ederim.

Başkan Akkuş ve Genel Başkan Yardımcısı Akmaz, Tüm Çorumlu Dernekler Konfederasyonu İskilip İlçe Temsilci Başkanı Cengiz Tomar, Amasyalı Dernekler Federasyon Başkanı İsmail Aktaş ile birlikte İskilipgücü Eğitim Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Nihat Armutçu’yu, İskilipgücü Temenne Sosyal Tesisinde ziyaret etti.
Ziyaret sonrasında Başkan Akkuş, “ Samimi sohbeti, başarıları, azmi ve İlçemiz için bişeyler yapan kıymetli Başkanımız Nihat Bey’e de teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Projede Rol Alacaklar

İlçeye ‘Yeter Artık Vurma’ adlı sinema filminde ki rolü için gelen Tüm Çorumlu Dernekler Konfederasyon Yönetimi Adliyede çekilecek olan bölümde Genel Başkan Metin Akkuş Hâkim rolüne, Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akmaz Savcı rolüne, Başkanı İsmail Aktaş ise avukat rolüne hayat verecek. (Cengiz Tomar)

DÜNYA ÇORUMLU DERNEKLER KONFEDERASYONUNDAN, İSKİLİP ÇIKARMASI