ÇANAKKALE İŞKUR ÖĞRENCİLERLE "BACK TO CAMPUS" ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÇANAKKALE İŞKUR ÖĞRENCİLERLE "BACK TO CAMPUS" ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUÇanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi organize ettiği “Back to Campus” etkinliğinde öğrencilerle bir araya geldi.

Günümüz Teknolojini tanımak ve anlamak için “Birlikte Daha Güçlüyüz” sloganı ile oluşturulan etkinlikte ÇÖMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ‘da öğrencilerle bir araya geldi.

Etkinlikte bir araya gelen üniversite toplulukların katılımı ile;İl Müdürümüz Mehmet Uğur Yavuz moderatörlüğünde,Öğr. Gör. Dr. Zafer KARADAYI ( Nara XR Co-Founder) ve Doç. Dr. Âdem POLAT ( Optomo Medikal Teknolojileri) katılımları ile panel gerçekleştirdi.

Panelin yanı sıra İş ve Meslek Danışmanları tarafından, İŞKUR’un hazırlamış olduğu stantta kurumun öğrenciler için gerçekleştirdiği etkinlikler ve gerçekleştireceği programlar hakkında bilgilendirme yapıldı.

İl Müdürü Yavuz, açılan stanttaziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında, Öğrencilerin göstermiş olduğu ilgi ve Üniversitenin “Back to Kampüs” birlikteliği için sağlamış olduğu katkıdan dolayı teşekkür etti. (Birol Güngördü)

ÇANAKKALE İŞKUR ÖĞRENCİLERLE "BACK TO CAMPUS" ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU