Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “ İş adamı Niyazi Ercan’la birlikte Çevre, şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımızı ziyaret ettik.”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “ İş adamı Niyazi Ercan’la birlikte Çevre, şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımızı ziyaret ettik.”BEYPAZARI (BHA)- Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, iş adamı Niyazi Ercan’la birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği bakanı Kurum’a, ziyarette bulunduklarını bildirdi.
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, İş adamı Niyazi Ercan’la birlikte Sayın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’u ziyaret ettiklerini söyledi.
Sayın Bakana ziyaretlerinde, Beypazarı ilgili birçok konuyu aktarma fırsatı bulduklarını anlatan Belediye başkanı Tuncer Kaplan, “ Sayın Bakanımızla yaptığımız toplantımız çok verimli geçti. Bu anlamda, sayın bakanımız ile çeşitli konuları da istişare ederek, değerlendirme fırsatı bulduk. Sayın bakanımıza bir kez teşekkür ediyorum, bizleri kabul ettiği için” dedi.
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, iş adamı Niyazi Ercan’la birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği bakanı Kurum’a, ziyarette ve başkan zamanlarda kendilerini yalnız bırakmayan Ankara Milletvekili Hacı Tura’na da teşekkürlerini sundu. (Yaşar Tonbak)

Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “ İş adamı Niyazi Ercan’la birlikte Çevre, şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımızı ziyaret ettik.”