Başkan Şahin Sünnet Çocukları Ve Aileleriyle Bir Araya Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Şahin Sünnet Çocukları Ve Aileleriyle Bir Araya Geldi

Antalya Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 6 Ekim tarihinde Aksu Güreş Sahası’nda gerçekleştirilecek Geleneksel Sünnet Şölenimiz öncesinde, sünnet kıyafetlerini teslim alan çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 11-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen kıyafet dağıtımının son gününde; Belediye Başkanımız Halil Şahin, eşi Ümmü Şahin ve Başkanvekili Emin Bal sünnet için kayıt yaptırarak, kıyafetlerini teslim alan sünnet çocukları ve aileleri ile bir araya geldi.
Başkan Şahin’in eşi Ümmü Şahin; “Sünnet şölenimiz öncesinde gerçekleştirdiğimiz kıyafet dağıtımının ardından bugün siz değerli ailelerimiz ile bir araya gelmek, sünnet olan evlatlarımızın bu cıvıltıları, neşeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etti” dedi. Başkanvekilimiz Emin Bal ise “Sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Hayırlı ve uğurlu olsun, inşallah 6 Ekim’de sünnet şölenimizde de sizlerle bir arada olacağız” dedi.

Bu yıl 300 çocuğu sünnet ettirdiklerini dile getiren Başkan Şahin ise ailelere hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi;
“Geleneksel Sünnet Şölenimizi 6 Ekim tarihinde, Aksu Güreş Sahamızda gerçekleştireceğiz. Sosyal belediyecilik anlayışıyla bu yıl 300 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Çocuklarımıza sünnet kıyafetlerini de hayırlısıyla dağıttık. Kıyafetlerini teslim alan evlatlarımız ve siz değerli aileleriyle bir araya gelmekten çok mutluyuz. Hayırlısıyla 6 Ekim’de de şölenimizi gerçekleştireceğiz. Belediyemiz bu yıl Geleneksel Sünnet Şölenimiz ve Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşlerimizi festival havasında gerçekleştirecek. Etkinliklerimiz 6 Ekim Cuma günü Ümmü Erbil ve Uğur Işılak’ın sahne alacağı Sünnet Şölenimiz ile başlayacak, 7 Ekim Cumartesi saat 19.00’da ise Sevgi Petek ve Mustafa Yıldızdoğan konseriyle devam edecek. 8 Ekim Pazar günü ise saat 09.00’dan itibaren Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşlerimizi gerçekleştireceğiz. Ben bu vesileyle; Aksu Güreş Sahamızda gerçekleştireceğimiz sünnet şölenimiz, konserlerimiz ve yağlı pehlivan güreşlerimize tüm halkımızı davet ediyor, sünnet olan yavrularımız ve ailelerine hayırlı olsun diyorum” dedi.

Başkan Şahin Sünnet Çocukları Ve Aileleriyle Bir Araya Geldi