10. BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ’NİN AKREDİTASYON BAŞVURULARI BAŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

10. BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ’NİN  AKREDİTASYON BAŞVURULARI BAŞLADIBu yıl 21-28 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak olan 10. Boğaziçi Film Festivali’nin basın ve endüstriye yönelik akreditasyon başvuruları başladı.

Son Başvuru Tarihi: 17 Ekim

Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenecek Boğaziçi Film Festivali, 21-28 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle bir araya gelecek. Türkiye ve dünya sinemasından seçkin örneklerin gösterimleri, ustalık sınıfları ve söyleşileriyle seyircilerini ağırlayacak olan 10. Boğaziçi Film Festivali’ni takip etmek isteyen basın mensupları için Basın Akreditasyon; endüstri bölümü Bosphorus Film Lab’i takip etmek isteyen sektör profesyonelleri için Endüstri Akreditasyonu başvuruları açıldı.

Türk ve dünya sinemasının son dönemde ilgi çeken yapımlarını izleyiciyle buluşturacak 10. Boğaziçi Film Festivali heyecanına ortak olmak, festivalin gösterim programı ve film söyleşilerini takip etmek isteyen sinemaseverler 17 Ekim tarihi saat 18:00’e kadar www.bogazicifilmfestivali.com adresi üzerinden başvuru yapabilir.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün desteği, TRT’nin Kurumsal İş Ortaklığı, Anadolu Ajansı’nın Global İletişim Ortaklığı ile gerçekleşecek “10. Boğaziçi Film Festivali” ile ilgili tüm gelişmelere ve festivale dair güncel haberlere www.bogazicifilmfestivali.com ve festivalin resmî sosyal medya hesapları üzerinden erişilebilir. (Karadeniz Son Havadis)

10. BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ’NİN AKREDİTASYON BAŞVURULARI BAŞLADI