Kapaklı vahit ince üst geçidi bambaşka bir görünüme kavuştu

Kapaklı ilçesi Halide edip Adıvar Caddesi üzerinde bulunan Vahit İnce Üst geçidinde tadilat çalışmaları tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Tadilat çalışmaları kapsamında engelli vatandaşlarımızın kullanımına yönelik iki adet asansör yapıldı. Vatandaşlar tarafından yoğun bir biçimde kullanılan Vahit İnce Üst geçidi üst kapama işi, iki adet asansör ve çevre düzenlemesinin tamamlanmasıyla daha modern bir görünüme kavuştu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kapaklı vahit ince üst geçidi bambaşka bir görünüme kavuştu

11 ilçe kapsamında vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik proje ve çalışmalar yürüten Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı ilçesi Halide Edip Adıvar Caddesi üzerinde bulunan Vahit ince Üst geçidinde tadilat çalışmaları gerçekleştirdi. Çalışmalar kapsamında vatandaşların yağmurdan etkilenmemesi için üst kapama işlemleri yapıldı.

Vatandaşların üst geçide daha rahat ulaşabilmeleri için çevre düzenlemelerinin de yapıldığı çalışmalarda, engelli vatandaşların kullanımına uygun olarak iki adet asansör de yapıldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Göreve geldiğimiz günden bugüne alt yapıdan üstyapıya, kültür sanat çalışmalarından ulaşıma kadar her konuda bölgenin ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik projeler üretiyoruz. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın daha konforlu bir yaşam sürmeleri için zaman ve mekan mefhumu gözetmeden aralıksız çalışıyor. Bu kapsamda Kapaklı ilçesi Halide Edip Adıvar Caddesi’nde bulunan Vahit İnce Üst Geçidinde tadilat çalışmaları tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Vatandaşlarımızın yağmurdan ve kötü hava koşullarından etkilenmemesi için üst geçidimizin üzerini kapattık. Vatandaşlarımızın erişiminin daha kolay olması için çevre düzenlemeleri gerçekleştirdik ve engelli vatandaşlarımızın da kullanımına uygun iki adet asansör yaptık. Üst geçidimizin vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Çalışmalarımıza vatandaşlarımızdan aldığımız sevgi ve destekle devam edeceğiz” dedi.

 

 

Kapaklı vahit ince üst geçidi bambaşka bir görünüme kavuştu