Kapaklı Çok Amaçlı Sosyal Tesisin Temeli Törenle Atıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve Kapaklı’da önemli bir eksikliği giderecek olan Kapaklı Çok Amaçlı Sosyal Tesisin temeli düzenlenen törenle atıldı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kapaklı Çok Amaçlı Sosyal Tesisin Temeli Törenle Atıldı

TEKİRDAĞ – BHA

Kapaklı Çok Amaçlı Sosyal Tesisin temel atma töreninde açılış konuşmasını yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Yüksel Özdal, tesis ile ilgili teknik detayları paylaştı.

Projede Toplam İnşaat Alanı Bin 460 Metrekare

Toplam inşaat alanı 1.640 metrekare olan Kapaklı Çok Amaçlı Sosyal Tesis 408 metrekare inşaat taban alanına sahip. Bodrum, zemin artı 2 normal kattan oluşacak ve sosyal hayata renk katacak olan Kapaklı Çok Amaçlı Salon projesinde Mescitler, İdari Ofis, Arşiv, Teknik Hacimler, Depo, Çok Amaçlı Salon, Atölyeler, Derslikler, Bilgisayar Odası, Kafeterya ve Muhtarlık birimi yer alıyor.

“Çok Amaçlı Sosyal Tesisin Temelini Atıyor Olmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”

Törende bir konuşma yapan ve Çok Amaçlı Sosyal Tesisin Kapaklı’nın sosyal hayatına canlılık kazandıracağını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde proje ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Her gün bir ilçemizde ya temel atıyoruz ya da açılış yapıyoruz. Tekirdağ için durmaksızın çalışıyoruz. Bu kapsamda, Kapaklı ilçemizde önemli bir açığı kapatacak ve vatandaşlarımızın sosyal hayatına canlılık getirecek olan Çok Amaçlı Sosyal Tesisin temelini atıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık 20 Milyon TL yatırım maliyetine sahip tesisimiz şimdiden Kapaklı’mıza hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Albayrak, Kapaklı İlçesi Kaymakamı Bayram Sağır ve diğer protokol üyeleri tarafından hep birlikte butona basılarak Kapaklı Çok Amaçlı Sosyal Tesisin temeli atıldı.

 

Kapaklı Çok Amaçlı Sosyal Tesisin Temeli Törenle Atıldı