TFF, Ali Palabıyık’ın Hakemliği Bıraktığını Açıkladı

Türkiye Futbol Federasyonu, Ali Palabıyık'ın hakemliği bıraktığını, Hüseyin Göçek ve Suat Arslanboğa’nın ise VAR hakemi olarak devam edeceklerini açıkladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TFF, Ali Palabıyık’ın Hakemliği Bıraktığını Açıkladı

BHA SPOR SERVİSİ

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Süper Lig hakem kadrosunda yapılan değişikliklere ilişkin açıklama yaptı. Buna göre Ali Palabıyık’ın hakemliği kendi isteğiyle bıraktığı ifade edilirken Hüseyin Göçek ve Suat Arslanboğa’nın ise VAR hakemi olarak görev yapacağı belirtildi.

TFF’den yapılan açıklamada, “Süper Lig hakem kadrosunda değişiklik yaşandı. Süper Lig hakemlerinden Ali Palabıyık kendi isteğiyle hakemliği bırakırken, Hüseyin Göçek ve Suat Arslanboğa ise kariyerlerine VAR hakemi olarak devam edecek. 23 yıl boyunca ulusal ve uluslararası müsabakalarda görev alan FIFA kokartlı hakemimiz Ali Palabıyık’a Türk futboluna hizmetlerinden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz. Bundan sonra, kariyerlerine VAR hakemi olarak devam edecek Hüseyin Göçek’e ve Suat Arslanboğa’ya şuana kadar yapmış oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür eder, VAR hakemi olarak futbolumuza büyük katkılar sağlamalarını dileriz” ifadeleri kullanıldı.

TFF, Ali Palabıyık’ın Hakemliği Bıraktığını Açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir