1461 Trabzon İki Oyuncu İle Sözleşme Uzattı!

1461 Trabzon FK'da iç transfer dönemi sürüyor. Trabzon ekibi Utku şen ve Özkan Karabulut ile sözleşme yeniledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1461 Trabzon İki Oyuncu İle Sözleşme Uzattı!

Mesut MİSİR/TRABZON – BHA

Trabzon ekibi, 2023-2024 sezonunda sözleşmesi sona erecek olan forvet Utku Şen’in sözleşmesinin 2024-2025 sezonu sonuna kadar uzatıldığını açıkladı.

Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kantekin, “Utku zaten bizim oyuncumuzdu. Kendisi ile olan sözleşmesini +1 yıl daha uzattık. Hem kulübümüz hem de kendisine hayırlı olsun. Bu sene kendisinden beklentimiz fazla. Şampiyonluk yolunda bize önemli katkıları olacaktır” dedi.

Utku Şen ise, “1461 Trabzon FK ile sözleşme uzatmaktan dolayı mutluyum. Bu sezon daha fazla forma şansı bulup takımıma katkı sağlamak istiyorum. İnşallah sezon sonunda hep birlikte şampiyonluğu kutlayacağız. Ben de elimden geleni yapacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

İmza töreni sonrası Başkan Celil Hekimoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Akın Çelik, Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kantekin ve Sportif Direktör Onur Çebi, yeniden sözleşme yenileyen Utku Şen’e başarı dileklerinde bulundu.

Özkan Akbulut İle İmzalar Atıldı

1461 Trabzon FK, kaptan Özkan Kararbulut’un 2023-2024 sezonunda sona erecek olan sözleşmesini 2024-2025 sezonu sonuna kadar uzattı.

Yönetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Akın Çelik, çok kaliteli oyuncuları kadrolarına kattıklarını ifade etti.

Çelik, açıklamasında “İç transferde de anlaştığımız oyuncuların da sözleşmelerini yeniliyoruz. Kaptanımız ve gerçekten bu ligin en iyi kalecilerinden olan Özkan Karabulut ile de 1 yıl olan sözleşmesini 2 yıla çıkardık. Kale bölgesini hem Özkan hem de yeni transferimiz Ömer ile sağlama aldık” şeklinde konuştu.

Özkan Karabulut ise, mutluluk duyduğunu belirterek “Burada tam bir aile ortamı var. Oturup konuştuk ve ortak bir noktada anlaştık. Artık bundan sonra tamamen şampiyonluğa odaklanacağız. Ve sezon sonunda o şampiyonluk mutlaka Trabzon’a gelecek” ifadelerini kullandı.

Başkan Celil Hekimoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. De. Akın Çelik ve Kadir Kantekin ve Sportif Direktör Onur Çebi, Özkan Karabulut’a başarı dileklerinde bulundu.

Hazırlık Maçları Programı Belli Oldu

1461 Trabzon FK, hazırlık kampı takvimini açıkladı.

Buna göre; 11 Ağustos 2023-U19 Milli Takım, 13 Ağustos 2023-24 Erzincanspor, 15 Ağustos 2023-Bayburtspor, 18 Ağustos 2023-Karaköprü ile karşılaşacak.

Takım, Erzurum Yüksek İrtifa Merkezi’nde yarın (salı) ikinci etap kamp çalışmalarına başlayacak. Saat 15:00’da tüm takım kampta olacak. Akşam antrenmanı ise 18:00’da yapılacak.

1461 Trabzon İki Oyuncu İle Sözleşme Uzattı!