Köseoğlu, Yeni Okulunda Göreve Başladı

Sivas’ta Behrampaşa Ortaokuluna Yasemin Köseoğlu, okul müdür olarak atandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Köseoğlu, Yeni Okulunda Göreve Başladı

SİVAS/Hakan BAKAR – BHA

2023 yılı Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarında 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdürler, atamalarının ardından okullarda görevlerine başladılar.

Behrampaşa Ortaokulu okul aile birliğinden okul müdürü Yasemin Köseoğlu’na hayırlı olsun ziyareti.

Daha önce Seyrantepe Ortaokulu okul müdiresi iken 2023 yılı Millî Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında 4 veya 8 yıllık görev süresinin dolması ile birlikte Yasemin Köseoğlu, Behrampaşa Ortaokulu’na okul müdiresi olarak yeni görevine başladı.

Behrampaşa Ortaokulu okul aile birliği Köseoğlu’nu ziyaret ederek okullarına hoş geldiğini, okul için yapılacak her türlü çalışmada destek olacaklarını belirtiler. Behrampaşa Ortaokulu’na müdür olarak atanmasından dolayı Yasemin Köseoğlu’na hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Okul Müdiresi Yasemin Köseoğlu ise birlikten kuvvet doğacağının altını çizerek, “Burada hepimiz bir aile gibiyiz. Okulumuz, eğitim kadromuz, öğrencilerimiz ve okul aile birliğimiz ile birlikte okulumuzun tüm ihtiyaçlarının çözümü noktasında dayanışma içerisinde olacağımıza inanıyorum. Okulumuzda yapılacak çok işimiz var. Hem eğitim alanında hem de fiziki şartların daha iyi noktaya getirilmesi yönünde hep birlikte okulumuzu daha iyi konuma getirmek için çalışacağız. Benden önce okulumuza hizmet etmiş müdürlerime de teşekkür ederim. Tüm velilerimize de önümüzdeki eğitim öğretim yılının şimdiden hayırlı uğurlu olmasının temenni ediyorum.” dedi.

Veli Temir ise Behrampaşa Ortaokulu’na müdür yardımcısı olarak atandı.

Köseoğlu, Yeni Okulunda Göreve Başladı