Beyazgül: Yollarımızı Uzun Ömürlü Asfaltla Buluşturuyoruz

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Karaköprü ilçesi Doğukent Mahallesi Akşemsettin Bulvarında sıcak asfalt serim çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Beyazgül, vatandaşların talepleri doğrultusunda yollarımızı uzun ömürlü asfaltla buluşturmaya devam ediyoruz” dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beyazgül: Yollarımızı Uzun Ömürlü Asfaltla Buluşturuyoruz 

ŞANLIURFA – BHA

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yapılaşmanın yoğun olduğu Karaköprü ilçesi Doğukent Mahallesi Akşemsettin Bulvarında yeni imara açılan bölgelerde yol açma çalışmaları ve alt yapısı tamamlanan yollarda asfalt çalışmasına başladı. Kısa sürede tamamlanması hedeflenen asfaltlama çalışmalarıyla birlikte yeni ve modern yollar vatandaşların hizmetine sunulacak.

Şanlıurfa’da ulaşımda konforun artırılması, vatandaşların daha konforlu bir yaşam sürmeleri adına çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri altyapısı tamamlanan yolları sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Doğukent Mahallesinde asfalt serim çalışmalarının devam ettiği bölgede incelemelerde bulunarak teknik ekipten çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

“Vatandaşın Talebi Bizim İçin Çok Önemli” 

Vatandaşların taleplerinin kendileri için önemli olduğunun altını çizen Başkan Beyazgül, “Burada tamamlanan konutlar var. Yapılaşmanın yoğun olduğu bir bölgedeyiz. Burada tamamlanan yapılara taşınan vatandaşlarımızın da olduğu bilgisini alınca ekiplerimiz hemen burada çalışmalara başladılar. Yolumuzu asfalt yapıyoruz. Çok güzel bir asfalt çalışması yapılıyor burada vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

Mahalle Sakinlerinden Başkan Beyazgül’e Teşekkür

Bölgede yaşayan vatandaşlar, da Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ederek bölgede yaşanan yol ihtiyacı nedeniyle harekete geçen başkanımıza teşekkür ediyoruz. Yolumuz asfaltlanıyor çok güzel ve konforlu oluyor. Diye konuştular.

Beyazgül: Yollarımızı Uzun Ömürlü Asfaltla Buluşturuyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir