Sakarya Büyükşehir Belediyesi ‘Genç Atölye’de Derslere Devam Ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından; kültür, sanat ve eğitim camiasının kıymetli isimlerini ağırladığı Genç Atölye’de sinemanın duayeni Enver Gülşen’in moderatörlüğünde çocukluk ve gençlik psikolojisi konuları işlendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ‘Genç Atölye’de Derslere Devam Ediyor

SAKARYA – BHA 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genç Atölye’de derslere ara vermiyor. Ofis Sanat Merkezi’ndeki Sinema Atölyesi’nde moderatörlüğünü sinemanın duayen isimlerinden Enver Gülşen’in yaptığı dersin konuğu akademisyen-eğitimci Doç. Dr. Mehmet Ulukütük oldu. Fotoğraf, sinema, tiyatro konularının işlendiği atölyede konuk Doç. Dr. Ulukütük, gençlerle psikoloji alanında anlatımlar gerçekleştirdi.

Sinemanın Geçmişi ve Bugünü

Çocukluk ve gençlik psikolojisini konuşan akademisyen, gençlere önemli tavsiyelerde bulundu. Sanat için sürekli üretime ve geniş bir ufka ihtiyacın olduğunu ifade eden Ulukütük, bunun da güçlü bir psikolojiyle mümkün olduğunu ifade etti. Güçlü bir psikoloji için yol haritası çizen konuk isim, gençlerin sorularını cevapladı.

“Keyifli ve Faydalı Sohbetler Gerçekleştiriyoruz”

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Gençlerimizin en fazla talep gösterdiği programlarımızdan bir tanesi olan Genç Atölye’de birbirinden kıymetli isimleri ağırlıyoruz. Türkiye’ye ve hatta dünyaya mal olmuş sanatçılar, eğitimciler ve kültür elçileri Genç Atölye’mizde Sakaryalı gençlerimizle bir araya geliyor. Ofis Sanat Merkezi ve Alicanlar Konağı’nda sanatın derinliklerine iniyor, keyifli ve faydalı sohbetler gerçekleştiriyoruz. Sinema Atölyesi’ndeki son dersimize katılarak gençlere psikoloji alanında önemli tavsiyeler veren değerli hocamıza teşekkür ediyoruz” denildi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ‘Genç Atölye’de Derslere Devam Ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir