Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Bakım ve Yenileme Çalışmalarını Tamamladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin en işlek caddelerinde asfalt yenileme çalışmalarına devam ediyor. Ekiplerinin yeni durağı Saraybosna Caddesi oldu. Caddenin dört yüz metrelik güzergahı tamamen yenilenerek hizmete sunuldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Bakım ve Yenileme Çalışmalarını Tamamladı

SAKARYA – BHA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir merkezinin en işlek caddelerinde sürdürdüğü asfalt yenileme çalışmalarına devam ediyor. Mehmet Akif Caddesi, Adnan Menderes Caddesi’nden sonra Saraybosna Caddesi’ndeki deforme olan asfalt yenilendi. Dört yüz metrelik güzergah (Orta Garaj’dan Çark Caddesi’ne kadar olan kısım) bin iki yüz ton aşınma asfalt kullanılarak tamamen yenilendi. Bu yenileme çalışması sayesinde şehrin en işlek caddelerinden biri olan Saraybosna Caddesi’nde ulaşım kalitesi arttı.

Bakım ve Yenileme Çalışmaları Devam Edecek

Saraybosna Caddesi’ndeki yenilenme çalışmalara güzergah üzerindeki esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı. Yenilenen cadde özellikle belediye otobüsü, minibüs, dolmuş olmak üzere tüm ulaşım araçlarına kolaylık sağlayacak ve şehrin modern yüzüne değer katacak. Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi (YOLBAK) tarafından yapılan açıklamada, asfalt bakım ve yenileme çalışmalarının gece gündüz demeden devam edeceği bildirildi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Bakım ve Yenileme Çalışmalarını Tamamladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir