Ümit Peçe’ye ‘Ayarsız’ Mesajı Ak Parti’den İhraç getirdi

Ak Parti Rize İl Başkanlığı Ak Parti Üyesi olan Rize Baro Başkanı Av. Ümit Peçe’yi İl Disiplin kuruluna sevk etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ümit Peçe’ye ‘Ayarsız’ Mesajı Ak Parti’den İhraç getirdi

CEVAHİR TOPALOĞLU / RİZE – BHA

Ak Parti Üyesi olan Rize Baro Başkanı Av. Ümit Peçe önceki gün sosyal medyasından yaptığı “Güzelim Rize’mize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza yakışmayan ayarsız yöneticilerden kurtulacağımız güzel günlere” açıklaması nedeniyle Ak Parti Rize İl Yönetim Kurulu’nca kesin ihraç istemiyle İl Disiplin Kurulu’na sevk edildi.

Ak Parti Rize İl Başkanlığı Ak Parti Üyesi olan Rize Baro Başkanı Av. Ümit Peçe’yi İl Disiplin kuruluna sevk etti. Ak Parti Rize İl Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ‘’ AK Parti Üyesi Ümit Peçe sosyal medya mecralarında 02.08.2023 tarihinde yaptığı paylaşımları nedeniyle kesin ihraç istemiyle tedbirli olarak, Yönetim Kurulu kararıyla İl Disiplin Kuruluna sevk edilmiştir’’ ifadelerine yer verildi.

Peçe’nin İhracına Neden Olan O Paylaşım

Ak Parti üyesi olan Rize Baro Başkanı Av. Ümit Peçe’nin Yönetim Kurulu’nca tedbirli olarak kesin ihraç istemiyle İl Disiplin Kurulu’na sevk edilmesine neden olan paylaşım şu şekilde;

‘’5 yıl süre ile ilimizde başarılı bir görev yapan, suç örgütlerinin yeşermesine müsaade etmeyen gerek şahsi gözlemim gerekse İç İşleri Bakanlığı verilerine göre kişiye karşı cürümler sıralamasında 73. Sıraya yükselen ilimizin huzur ve sükunu için gece gündüz çalışan dostumuz, ağabeyimiz Sn. Nurettin Gökduman’ı Kahramanmaraş Emniyet Müdürü olarak atanması nedeniyle tebrik ediyorum. Rabbim yolunu, bahtını açık eylesin.

Halktan kopuk, başarısızlıklarını başarılı bürokratlara yıkarak sorumluluktan kurtulmaya çalışan, vatandaşın derdini dinlemek yerine kolluk görevlileri ile makamından kovan, Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimize yaptığı binbir yatırıma rağmen kötü yönetimi ile bu güzel hizmetlerine gölge düşüren, kifayetsiz, yalancı, iftiracı, güzelim Rize’mize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza yakışmayan ayarsız yöneticilerden kurtulacağımız güzel günlere…’’

Ümit Peçe’ye ‘Ayarsız’ Mesajı Ak Parti’den İhraç getirdi