Rize Emniyeti’nden Başarılı Operasyonlar

Rize Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rize Emniyeti’nden Başarılı Operasyonlar

Bayram Ali KAVALCI – BHA

Rize Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar kapsamında teknik analizler sonucu tespit edilen bir araç İl Merkezi Sanayi Kavşağında yakalandı, araç içinde bulunan şahsın yapılan üst ve araç aramasında; 4 parça halinde toplam ağırlığı 4,14 gram olan Metamfetamin Maddesi, 3 parça halinde toplam ağırlığı 21,41 gram olan Sentetik Cannobinoid (Bonzai) maddesi ele geçirildi.

Devam eden çalışmalarda şüpheli şahsa uyuşturucu madde temin ettiği tespit edilen diğer şüpheli şahsın ikameti ve ikamet yanında bulunan çaylık arazisinde yapılan aramada; 5 parça halinde toplam ağırlığı 51,51 gram olan Metamfetamin Maddesi, 1 parça halinde toplam ağırlığı 38,54 gram olan Esrar Maddesi, 1 adet Hassas Terazi, 1 adet tabanca ve 45 adet Fişek ile 1 adet pompalı tüfek ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili olarak, Rize Emniyet İl Müdürlüğü Narkotik Suçlularla Şube Müdürlüğünce 2 şahıs hakkında gerekli adli işlemler yapılmış olup R.Y. isimli şahıs çıkarıldığı Adli Makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Rize Emniyeti’nden Başarılı Operasyonlar