Mustafa Sarıgül’e Mecliste Yumruklu Saldırı

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül’e ANAP Eski Milletvekili Turan Tüysüz yumrukla saldırı girişiminde bulundu. Sarıgül olayın üzerine, “Alacak- verecek meselesinin yer burası değil. Bir mesele varsa odamıza gelir,  konuşulur, çözülür. Ben beyefendiyi 15 yıldır görmüyorum” sözlerini kullandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mustafa Sarıgül’e Mecliste Yumruklu Saldırı

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül’e, ANAP Eski Milletvekili Turan Tüysüz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yumrukla saldırı girişiminde bulundu.

Saldırı girişiminin ardından kameralar karşısında konuşan CHP’li Sarıgül, “Hak arayan insanların yanında olan bir arkadaşınız olarak, yüce parlamentoda böyle bir olayın tecelli etmesi beni son derece üzmüştür. Umarım ki, bundan sonra yüce parlamento çatısı altında böyle bir tartışma olmaz” sözlerini kullandı.

“15 yıldır görmüyorum”

Muhabirlerin Tüysüz’ün ‘alacak- verecek meselesi’ sözlerini hatırlatması üzerine Sarıgül, “Ne olduğunu bilemiyorum. Alacak- verecek meselesinin yer burası değil. Bir mesele varsa odamıza gelir,  konuşulur, çözülür. Ben beyefendiyi 15 yıldır görmüyorum.” şeklinde konuştu.

Mustafa Sarıgül’e Mecliste Yumruklu Saldırı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir