Ordu Valisi Erol, İş Geliştirme Toplantısı’na katıldı

Vali Muammer Erol, Ordu Sanayici ve İş Adamları Derneği (ORDUSİAD)’nin düzenlediği İş Geliştirme Toplantısına katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ordu Valisi Erol, İş Geliştirme Toplantısı’na katıldı

Her ay düzenli bir şekilde yapılan İş Geliştirme Toplantısına, Vali Muammer Erol, MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Sanayici ve İş Adamları Derneği (ORDUSİAD) Başkanı Burhan Çakmak ve iş insanları katıldı.


İş Geliştirme Toplantısında bir konuşma yapan Vali Muammer Erol, “Bir ay önce gerçekleştirilen İş Geliştirme Toplantısında siz değerli iş insanlarımızla beraberdik. Tekrar bir araya geldik. Şehrimizin sorunlarını hep beraber kafa kafaya vererek görüşelim ve ondan da hepimizi heyecanlandıracak bir sonuca ulaşalım, bu adımları da ertelemeden atalım istiyoruz” dedi.

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk konuşmasında, Ordu’nun sorunlarıyla yakından ilgilendiğini ve bu sorunların çözümü noktasında el birliğiyle hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaparak, Ordu için birlik ve bütünlük içinde olmak gerektiğini sözlerine ekledi.

“Ordu’da çok güzel çalışmalar yapıyoruz” diyerek, konuşmasına başlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ”Sizler, bizim için çok önemlisiniz. Bu toplantıda herkes söz alabilir, konuşabilir, hiçbir şey kapalı kalmasın istiyoruz” derken, Ordu Sanayici ve İş Adamları Derneği (ORDUSİAD) Başkanı Burhan Çakmak ise Ordu’nun sosyal ve ekonomik açıdan daha iyi noktaya gelmesi için herkese büyük görev düştüğünü belirtti.

Ordu Valisi Erol, İş Geliştirme Toplantısı’na katıldı