Kabadüz’ün Bir Mahallesi Daha Temiz İçme Suyuna Kavuştu

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kabadüz ilçesi Kirazdere Mahallesinde sürdürdüğü 3 bin 500 metre uzunluğundaki içme suyu çalışmasını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kabadüz’ün Bir Mahallesi Daha Temiz İçme Suyuna Kavuştu

İl genelinde modern altyapı sistemlerinin inşa edilmesi ve mevcut altyapı hatlarının yenilenmesi için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Kabadüz ilçesi Kirazdere mahallesine hizmet verecek olan içme suyu altyapı çalışmaları tamamlandı.

3 Bin 500 Metre Uzunluğundaki Hat Tamamlandı

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile geçtiğimiz aylarda başlayan çalışma tamamlandı. Toplam uzunluğu 3 bin 500 metre olan içme suyu hattından Kirazdere Mahallesi başta olmak üzere Kürtmezar, Gürgenyatak dere ve Mevkii istikametinde ikamet eden vatandaşlar yararlanacak. Altyapısı tamamlanan güzergâhlarda OSKİ Genel Müdürlüğü tarafından abone bağlantı çalışmalarına başladı.

Başkan Yener Kaya’dan Teşekkür

 Özellikle yaz aylarında yaşanan su kesintileri ile mağdur olan Kirazdere Mahalle sakinlerine rahat bir nefes aldıracak içme suyu çalışması için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Başkan Yılmaz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “İlçemizin bir mahallesinin daha içme suyu sorununa neşter vuruldu. Bu çalışmanın başlamasında ve tamamlanmasında emeği olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Kabadüz’ün Bir Mahallesi Daha Temiz İçme Suyuna Kavuştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir