Vali Akkoyun, ilçe ilçe dolaşıyor; yatırımları yerinde inceliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

10 Ağustos 2023 tarihinde yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararıyla Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan’ı olarak atanan Vekili Tuncay Akkoyun atandığı günden beri ilçe ziyaretlerini sürdürerek ilçelerdeki yatırımları yerinde inceliyor.

 

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, yatırımlar hakkında bilgi almak ve incelemelerde bulunmak üzere ilçe ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.Beraberindeki heyet ile birlikte ilçeleri ziyaret eden Vali Akkoyun, yapılan, yapılması planlanan ve devam eden projeleri, yatırımları yerinde inceleyip ilçenin genel durumu hakkında bilgi alıyor. Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Akkoyun’un bugünkü durağı ilk olarak Artuklu Kaymakamlığı ziyareti oldu.Burada Artuklu Kaymakamı Mesut Tabakcıoğlu’ndan ve ilgili kurum amirlerinden Artuklu ilçemizde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

 

Daha sonra Artuklu Belediyesini ziyaret eden Vali /Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Akkoyun Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede’den yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Artuklu ilçemize yapılan yatırımlar ve planlanan projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Vali Tuncay Akkoyun, ilgili kurum amirleriyle görüşüp çalışmalarında başarılar diledikten sonra ziyaretini sona erdirdi.

Vali Akkoyun, ilçe ilçe dolaşıyor; yatırımları yerinde inceliyor