Hınıs Belediye Başkanı Erdoğan Eren, Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hınıs Belediye Başkanı Erdoğan Eren, Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

Erzurum’un Hınıs ilçesinin meydanında 15 Temmuz’da düzenlenen etkinlik sırasında yaşanan acı bir olay, Hınıs Belediye Başkanı Erdoğan Eren’in hayatını kaybetmesine neden oldu. Konuşma yaparken aniden fenalaşarak yere düşen ve kafasını mermere çarpan Başkan Eren, askeri helikopterle Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesine kaldırıldı, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

45 yaşındaki AKP’li Hınıs Belediye Başkanı Erdoğan Eren’in ani vefatı, Erzurum ve çevre illerde büyük üzüntüye neden oldu. Hastanede verdiği yaşam mücadelesini kaybeden Başkan Eren için taziye mesajları sosyal medya üzerinden yoğun bir şekilde paylaşıldı.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de sosyal medya hesaplarından bir başsağlığı mesajı yayımladı. “Kardeşim, dava arkadaşımız, Hınıs Belediye Başkanımız Erdoğan Eren, Rahmeti Rahman’a kavuştu. Yüce Allah, cennetiyle cemaliyle muamele eylesin. Biz razıyız, Rabbim de kardeşimizden razı olsun. Cenabıhak, Eren ailesine, akrabaları ve sevenlerine sabrı cemil ihsan eylesin” ifadeleriyle başsağlığı dileğinde bulundu.

Erdoğan Eren, Hınıs ilçesinde görev yaptığı süre boyunca halkın sevgi ve saygısını kazanmış, çeşitli projelerle ilçenin gelişimine katkı sağlamış bir siyasetçiydi. Aniden yaşanan bu acı olay, yakınları ve sevenleri tarafından büyük bir şok ve üzüntüyle karşılandı.

Başkan Eren için yapılacak cenaze töreninin tarihi ve detayları henüz açıklanmadı. Ancak Hınıs ilçesi ve çevresindeki tüm sevenleri ve halk, vefatının ardından başkanlarını son yolculuğuna uğurlamak için bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Hınıs Belediye Başkanı Erdoğan Eren, Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir