Elazığ Fırat Üniversitesi’nde mezuniyet heyecanı

Fırat Üniversitesi’nde Sağlık Bilimleri, Devlet Konservatuvarı, İnsani ve Sosyal Bilimler ve Mimarlık Fakülteleri için mezuniyet töreni düzenlendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sıtkı Taşel/Elazığ – Fırat Üniversitesi’ne bağlı fakültelerin 2022-2023 Akademik Yılı mezuniyet törenleri devam ediyor.

Sağlık Bilimleri, Devlet Konservatuvarı, İnsani ve Sosyal Bilimler ve Mimarlık Fakülteleri de düzenledikleri mezuniyet törenleri ile öğrencilerine unutulmaz anlar yaşattı.

Ailelerin yoğun ilgi gösterdiği mezuniyet törenlerine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, fakülte dekanları, akademisyenler ve mezun öğrenciler katıldı.

Sağlık Bilimleri Fakültesi mezuniyet töreni için Fırat Kültür Park’ı seçerken, Devlet Konservatuvarı mezuniyet törenini kendi binalarının önünde yaptı.

Mimarlık Fakültesi galeri alanını tercih ederken, İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi ise yine Fırat Kültür Park’ta heyecan dolu bir tören düzenledi.

Törenlere katılan Rektör Yardımcıları yaptıkları açıklamalarda Araştırma Üniversitesi seçilen Fırat Üniversitesi’nin göstermiş olduğu başarılara vurgu yapıldı ve mezun olan öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarı dilekleri yinelendi.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Dr. Öğretim Üyesi Ayşe Nur Yılmaz, Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Dr. Metin Çağlar, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zülfü Çınar Ulucan, İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdulhalim Aydın da öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu.

Mezuniyet Töreni programları, başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu.

Elazığ Fırat Üniversitesi’nde mezuniyet heyecanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir