Beypazarı Merkez Mahalle Muhtarlarından Ticaret Odası Başkanına Hayırlı olsun ziyareti:

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beypazarı Merkez Mahalle Muhtarlarından Ticaret Odası Başkanına Hayırlı olsun ziyareti:BEYPAZARI (BHA)- Beypazarı merkez Mahalle muhtarlarından oluşan heyet, Ticaret Odası başkanına Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Aralarında, Ayvaşık, Cumhuriyet Hacıkara, Zafer, Rüstempaşa, Beytepe, Kurtuluş, Başağaç, Yeşilağaç mahalle muhtarları birlikte, bir süre öncesi Beypazarı Ticaret Odası başkanlığına seçilen İrfan Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Beypazarı’nın yeni Ticaret Odası başkanı İrfan Çelik, Merkez mahalle muhtarlarının heyet halinde kendilerine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, muhtarların sesine har zaman kulak vereceğini ve Beypazarı’nı da her platformda Tarihiyle, Turizmiyle ve Tarımıyla neleri başardığını ve neleri hayata geçirdiğini anlatacağını kaydetti.
Muhtarlar adına bir açıklama yapan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hasan Özkan, bir süre öncesi Ticaret Odası başkanlığına seçilen iş adamı İrfan Çelik, beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ve başarılı çalışmalar dilediklerini söyledi. (Yaşar Tonbak)

Beypazarı Merkez Mahalle Muhtarlarından Ticaret Odası Başkanına Hayırlı olsun ziyareti: