Ankara Kitap Fuarına yoğun ilgi

Ankara Ticaret Odası (ATO) Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen 10 günlük Ankara Kitap Fuarı'nın 7'nci gününde yoğun ilgi vardı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Kitap Fuarına yoğun ilgi

Nazlı ÖNGÖREN – Fatma ŞİMİR/ANKARA – BHA

Ankara Kitap Fuarı 1-10 Aralık tarihleri arasında ATO Congresium’da kitapseverlerle buluştu. Ankara Ticaret Odası (ATO) Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 10 günlük Ankara Kitap Fuarı’nın  7’nci gününde öğrenciler ve gençler yoğun katılım gösterdi. Ankara Kitap Fuarı’na 400’ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katıldı. Fuarda düzenlenen etkinlerin bini aşması bekleniyor. Sahafların da bulunduğu Ankara Kitap Fuarı’nda okurlar, renkli ve eğlenceli stantlarla karşılaştılar.

Ankara Kitap Fuarı, 10 Aralık 2023 tarihine kadar 10.00-20.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak. Ankara’nın çeşitli bölgelerinden gelen öğrenciler, kitaplara yoğun ilgi gösterdi. Fuarın çok kalabalık olduğunu kaydeden öğrenciler, burada bulunmaktan heyecan duyduklarını da belirtti.

10 gün boyunca birçok söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk aktiviteleri gerçekleştirilecek. Fuar süresince toplamda binden fazla etkinlik düzenlenecek. Sahafların da bulunacağı Ankara Kitap Fuarı’nda okurlar, renkli stantlarla karşılaşacak. 19’uncu Ankara Kitap Fuarı’nın bu yıl milyonları aşkın kitapsevere ev sahipliği yapması bekleniyor.

 

Ankara Kitap Fuarına yoğun ilgi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir