Giresun Belediyesi Asfaltlamaya Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Giresun Belediyesi şehir genelinde bozuk yollarda asfaltlama çalışması yaparken, altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklar ve caddelerde asfaltlanarak vatandaşların konforu ve trafiğin güvenliği sağlanıyor.

Vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri için çalışmalarını sürdüren Giresun Belediyesi, su, elektrik, doğalgaz, internet gibi çalışmalar nedeniyle asfalt bütünlüğü bozulan sokaklarda da asfalt onarım çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirlenen program dahilinde şehir genelinde asfalt serim çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise asfalt çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, “Şehir genelinde bozulan ve tahrip olan cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarını geciktirmeden yapıyoruz. Çalışmalarımız belli bir plan dahilinde büyük bir hızla ilerliyor. Vatandaşlarımız hiç merak etmesin, sezon bitmeden tüm bozuk yollarımız asfaltlanacak. Canla başla çalışan belediye ekiplerimize teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını gidermeye kararlıyız.” diye konuştu.

Giresun Belediyesi Asfaltlamaya Devam Ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir