Abdullah Karaosmanoğlu’na Ziyaretler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Ekim’de yapılan Giresun il kongresinde MHP İl Başkanlığına seçilen ve 20 Temmuz’da mazbatasını alarak göreve başlayan Abdullah Karaosmanoğlu ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretleri başladı.

20 Ekim tarihinden itibaren çok sayıda partili ve diğer partilere mensup vatandaş MHP il binasına gelerek İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu ve diğer yöneticileri kutladı, başarılar diledi.

Kurumsal olarak ilk ziyaret ise MHP Merkez İlçe Teşkilatı tarafından gerçekleştirildi. Ardından sırasıyla MHP Bulancak İlçe Teşkilatı, AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı, Görele MHP İlçe Teşkilatı, Görele Belediye Başkanı, Görele AK Parti İlçe Teşkilatı, Tirebolu MHP İlçe Teşkilatı ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Abdullah Karaosmanoğlu konukları ile ilimizin ve ülkemizin sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Ortadoğu’da ve dünyanın birçok bölgesinde sıcak gelişmeler yaşandığını kaydeden Başkan Karaosmanoğlu; Devletimizin Cumhur İttifakı ile daha da güçlü bir hale geldiğini ve bölgemizde oyun kurucu ülkeler arasında bulunduğunu söyledi. Abdullah Karaosmanoğlu dünyadaki gelişmelere
bakıldığında birlik ve beraberliğimizi daha da perçinlememiz gerektiğini sözlerine ekledi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da, özverili bir çalışma yaparak imkanlar ölçüsünde Giresun halkına verdikleri sözlerin%75’ini yerine getirdiklerine söyledi. Aytekin Şenlikoğlu çalışmalarında yardımcı olan MHP’li yöneticilere de teşekkür etti. Abdullah Karaosmanoğlu ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

Abdullah Karaosmanoğlu’na Ziyaretler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir