Ecz. Burak Tolga Bektaşoğlu Giresun Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Belediye Başkan Aday Adayları kendilerini tanıtmaya devam ediyor. Son olarak partinin önemli isimlerinden biri olan Eczacı Burak Tolga Bektaşoğlu aday adaylığını Giresun İl Başkanlığında duyurdu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ecz. Burak Tolga Bektaşoğlu Giresun Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Burak Tolga Bektaşoğlu siyaset geleneği olan bir aileden geliyor, 24/25 Dönem Giresun Milletvekili Eczacı Bülent Bektaşoğlu’nun oğlu, Giresun Eski Merkez İlçe Başkanı, Giresun Eski Belediye Meclis Üyesi dolayısı ile siyaseti bilen siyasetle yetişmiş bir aday adayı.

CHP Giresun il binasında düzenlenen aday adaylığı açıklamasına kalabalık bir partili topluluğu katılırken, Burak Tolga Bektaşoğlu’nu annesi Zekiye, babası Bülent, eşi Burcu ile kızı Beren Bektaşoğlu yalnız bırakmadılar. Bektaşoğlu ailesi Burak Bektaşoğlu’nun bu mutlu gününde yanında durarak destek verdiler.

CHP Giresun Belediye Başkan aday adayı Burak Tolga Bektaşoğlu, yaptığı konuşmasında üyelerin katılımı ile seçim yapılıp aday olmak istediğini vurguladı. Bektaşoğlu, Giresun’un köy görünümlü bir kent haline geldiğine dikkat çekerek bugünkü belediye yönetiminin belediyeyi borç batağının içerisine soktuğunu söyledi. Burak Tolga Bektaşoğlu, aday gösterilip başkan olması durumunda projelerinin hazır olduğunu da vurguladı.

Ecz. Burak Tolga Bektaşoğlu Giresun Belediye Başkan Aday Adayı Oldu