Sinan Akçıl Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri’nde Elazığlılarla Buluşacak

Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapan Elazığ Belediyesi, her kesimden vatandaşların yaz aylarını keyifli geçirmesi için çeşitli eğlence etkinlikleri düzenlemeye hız kesmeden devam ediyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinan Akçıl Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri’nde Elazığlılarla Buluşacak

ELAZIĞ/Sıtkı TAŞEL – BHA

Elazığ Belediyesi Elazığlı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Yaz Şenlikleri’nde sevilen ulusal sanatçıları da Elazığlılarla buluşturuyor.

Bu kapsamda pop müziğinin sevilen isimlerinden ünlü sanatçı Sinan Akçıl, 9 Ağustos Çarşamba günü (Yarın) saat 21.00’de Elazığlılara keyifli bir akşam yaşatacak.

Müzik severlerin beğenisini kazanan Sinan Akçıl birbirinden güzel parçaları ile Cumhuriyet Meydanı’nda Elazığlılara müzik ziyafeti sunacak.

“Tüm Hemşehrilerimiz Davetlidir”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Şehrimizin kültür ve sanat yaşamına katkıda bulunmak için programlar düzenlemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda pop müziğinin sevilen isimlerinden ünlü sanatçı Sinan Akçıl, 9 Ağustos Çarşamba günü (Yarın) saat 21.00’de müzik ziyafeti sunacak. Cumhuriyet Meydanı’nda ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz konserimize tüm hemşehrilerimiz davetlidir. Vatandaşlarımızı kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturmaya, şehrimizin kültürel zenginliğini ortaya çıkarmaya devam edeceğiz” denildi.

Sinan Akçıl Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri’nde Elazığlılarla Buluşacak