19. Karadeniz Judo Şampiyonası Tamamlandı

Düzce Belediyesi Spor Akademisi Kulübü judo takımı Sinop ilinde düzenlenen 19. Karadeniz Judo Şampiyonasında fırtına gibi esti. Dokuz sporcumuzun kürsüye çıktığı şampiyonada erkeklerde takım halinde üçüncü kadınlarda ise takım halinde ikinci olma başarısını da gösterdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19. Karadeniz Judo Şampiyonası Tamamlandı

Düzce Belediyesi Spor Akademisi Judo kız ve erkek takımları başarılarına bir yenisini ekledi. Sinop ilinde düzenlenen 19.Karadeniz Judo Şampiyonasında mücadele eden sporcularımız erkeklerde takım halindeüçüncü olurken, kadınlarda ise takım halinde ikinci oldu.

16 ilden 650 sporcunun katılım sağladığı şampiyona da 42 kilogram da mücadele eden Rutkay Çil birinci olurken, 55 kilogramda Yiğit Halil Sezen üçüncü, 60 kilogramda Arda Işık ikinci, 65 kilogram da ise Abdülbaki Çam ikinci olarak kürsüye çıktı.

Kadınlarda ise 28 kilogramda Erva Eren birinci olurken, 36 kilogramda Nezihe Duru Kaya üçüncü, 40 kilogramda Livanur Turan üçüncü, 48 kilogramda Ayşe Naz Tosun ikinci, 57 kilogramda ise Cemrenur Aydoğdu birinci olarak kürsüdeki yerini aldı.

19. Karadeniz Judo Şampiyonası Tamamlandı