İznik Belediyesi’nden Emekli Basın Müdürü Kemal Candar’ın Kızı Evlendi

Fen Bilimleri Öğretmeni Betül İle Mekatronik Mühendisi İsmail evlendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İznik Belediyesi’nden Emekli Basın Müdürü Kemal Candar’ın Kızı Evlendi

BİLECİK – BHA

Yenişehir Okyanus Kolejinde Fen Bilimleri Öğretmenliği yapan Betül Candar ile  Mekatronik Mühendisi İsmail Güleç hayatlarını birleştirdi.

İznik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Birimi sorumlusu Emekli Kemal Candar’ ın ilk göz ağrısı Betül Candar ile Boyalıca Mahallesi Esnaflarından Boyalıca Tarım sahibi Halil Güleç’in biricik oğlu İsmail Güleç hayatlarını birleştirerek Mutluluğa ” EVET ” dedi.

“Bizlerin Bu Mutlu Gününe Geldiğiniz İçin Herkese Teşekkür Ederim”

İznik Belediyesi Nikah Dairesi Memuru Gökhan Akçalan tarafından nikah kıyıldı. Nikah Memuru Akçalan 14 yıl aynı çatı altında birlikte görev yaptığım İznik Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Sorumlusu Emekli Kemal Candar’a mikrofonu veriyorum dedi.

Kemal Candar ise Nikâh töreninde yaptığı konuşmada “ Sevgili dostlar, saygı değer misafirler, bizlerin bu mutlu gününe geldiğiniz için herkese teşekkür ederim. İlk göz ağrım kızımın mürüvvetlerini gördüğümüz için Allah’a şükürler olsun. Her anne ve babanın görmek istediği bu mutlu anı yaşamaktır. Bizlerin düğününe gelerek mutluluğumuza ortak olan tüm dostlara teşekkür ederim. Yüce Rabbim her iki cihan mutlu eylesin. Yüce Rabbimin bizlere emaneti olan kızımızı damadım İsmail beye emanet ediyorum diyerek nikah cüzdanını damat adayına verdi.

İznik Boyalıca Mahallesi sahil boyunda yapılan düğünde yakınları, dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Gece boyunca gönüllerince eğlenerek destek veren çiftin sevenleri mutluluklarına ortak oldu.

Candar ve Güleç Ailesi olarak bizlerin bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve sevenlerimize teşekkürler ediyoruz dedi.

 

İznik Belediyesi’nden Emekli Basın Müdürü Kemal Candar’ın Kızı Evlendi