Beypazarı’nda şüpheli ölüm vakası

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beypazarı’nda şüpheli ölüm vakasıBEYPAZARI (BHA)- Beypazarı İlçesinde evinde, banyoda baygın halde bulunan kadın, hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti:
Öğrenilen bilgiye göre, İlçenin Rüstempaşa mahallesinde ikamet eden ve eşinden bundan 10 yıl öncesi boşandığı öğrenilen kadının, devlet tarafından yapılan destek ve yardımlarla geçinerek hayatını sürdürdüğü öğrenildi.
Engelli 2 çocuğu bulunan Kadın, birkaç gündür başının ağrıdığını komşularıyla paylaşmış ve olayın meydana geldiği bugünde banyoya girmesinin akabinde kayınvalidesi, Emine Eliaçık'(1964), adlı kadını, banyoda baygın ve yerde yatar halde bulur.
Bunun üzerine; Ambulansla Beypazarı Devlet hastanesine kaldırılırken kadın, yolda ambulansta hayatını kaybeder. Emniyet güçleri olayla ilgili yaptıkları çalışmada, kadının üzerinde herhangi bir darp izine rastlamaz iken, ölümün şüpheli olması dolayısıyla, yapılan incelemenin ardından kadının cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp kurumuna gönderildi.
Mahalle muhtarı Mehmet Gökçanak’ta kadının eşinden boşandığını ve ancak birlikte yaşadığını geçimlerini ise Devlet tarafından verilen yardım ve desteklerle 2 çocuğuyla birlikte sürdürdüğünü söyledi.
Olayla ilgili, soruşturma başlatıldı. (Yaşar Tonbak)

Beypazarı’nda şüpheli ölüm vakası