İkinci döneme Başkan Demir’in enerjisi yetecek mi ?

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday olacağını açıklayan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, “İkinci dönemde de başka hizmetlerle Ardahan’ı marka şehir yapacağım” dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İkinci döneme Başkan Demir’in enerjisi yetecek mi ?

Özkan KARAKAYA / ARDAHAN – BHA

2019 yılında göreve geldiğinde taahhüt ettiği birçok projeyi hayata geçiren Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardahan’ı bölge illeri arasında marka şehir yapma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Başkan Faruk Demir’in projeleri kente modern bir görünüm kazandırdı. Sanatçı kökenli ve bir dönem milletvekilliği de yapan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, adeta Ardahan’ın çehresini değiştirdi. Kura Nehri kenarına yaptığı Bungalov evler ve Salih Aktürk Sosyal tesisleriyle kentin turizmine önemli bir katkı sundu. Öte yandan her mahalleye muhtarlık, taziye evi, dinlenme kamelyaları ve çocuk oyun alanları yaptıran Başkan Demir, seçim vaadi olarak taahhüt ettiği birçok projesini hayata geçirmeyi başardı.

Sanatçı kökenli olup bir süre TRT Ankara Radyosu’nda THM sanatçılığı da yapan Başkan Demir, yapılacak olan yerel seçime de hazırlanıyor ve “Ben hizmetlerimle Ardahan’a birçok yenilik getirdim. İkinci dönemde de başka hizmetlerle Ardahan’ı marka şehir yapacağım. Sosyal ve kültürel etkinliklerle de kültür merkezi haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

İkinci döneme Başkan Demir’in enerjisi yetecek mi ?