ARDAKON’dan Eğitime Maddi Destek

Ardahan Konfederasyonu (ARDAKON) yönetimi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlamasının ardından eğitime maddi destekte bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ARDAKON’dan Eğitime Maddi Destek

Özkan KARAKAYA / ARDAHAN – BHA

ARDAKON’un kurucu Başkanlığını ve Yönetim Kurulu Başkanlığını Sami Atıcı’nın yaptığı ardahan Konfederasyonu, ardahan valiliği ve Çıldır ilçe Kaymakamlığı iş birliğinde yeni bir proje yürüterek ihtiyaç sahibi öğrencilere maddi destekte bulunuldu.

Ardahan Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı iş insanı hayırsever Veysel Çukurçayır tarafından konfederasyon adına bağışlanmak üzere eğitime başlayan öğrenciler için Ardahan Valiliğine 2 bin Çıldır Kaymakamlığına da 500 çift ayakkabı desteğinde bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Sami Atıcı, geçen sene de aynı desteklerde bulunduklarını ve önümüzdeki süreçte spor kulüpleri ve farklı branşlara desteklerinin devam edeceğini belirtti. Başkan Atıcı, başta istikbal ayakkabısının sahibi hayırsever iş insanı Veysel Çukurçayır olmak üzere Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek ve Çıldır Kaymakamı Muhammed Enes İpek’e teşekkür ederek, milli eğitim camiası idarecilerine, öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diledi.

ARDAKON’dan Eğitime Maddi Destek