Suç Örgütü Yöneticisi Şerafettin Dadaş Yaklandı

Ankara Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Organize Şube Müdürlüklerince yapılan çalışmalar sonucu “Suç Örgütü Kurmak ve Yönetmek” suçundan firari Şerafettin Dadaş Antalya'da yakalandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Suç Örgütü Yöneticisi Şerafettin Dadaş Yaklandı

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre Ankara Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Organize Şube Müdürlükleri, çalışmalarının sonucunda Kocaeli Kandıra Yüksek Güvenlikli Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk’ün 2015 yılında pusuya düşürülerek öldürülmesi talimatını veren ve sekiz yıldır firari olan “Suç Örgütü Kurmak ve Yönetmek” suçundan aranan Şerafettin Dadaş isimli suç örgütü lideri, Antalya Emniyet Müdürlüğü ile yapılan başarılı operasyon sonucunda Alanya ilçesinde yakalandı.

Operasyonun ardından açıklamalarda bulunan yetkililer, milletin huzurunu kaçıran suç örgütlerine göz açtırmayacaklarını ve bu örgütleri çökerteceklerini vurguladılar. Organize suç örgütlerinin inlerine gireceklerini ve onlara nefes aldırmayacaklarını belirten yetkililer, ülkenin huzur ve güvenliği için canla başla çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

Suç Örgütü Yöneticisi Şerafettin Dadaş Yaklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir