Başkan Karadoğan; Çalışma Alanları Denetimi Yaparken Halkıda Dinliyor

Ağrı Belediye başkanı Metin Karadoğan Kent Merkezide Belediye Çalışma alanlarını denetliyor, Denetin sonrasında Halkı dinleyerek hizmet akışınızda yönlendiriyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Karadoğan; Çalışma Alanları Denetimi Yaparken Halkıda Dinliyor

Servet ARSLAN/AĞRI-BHA

Başkan Karadoğan göreve başladığı günden bugüne kadar Belediyenin çalışmaları yanında Halkın toplu bulunduğu alanlarda vatandaşı da yerinde dinleyerek çözümler üretiyor.


Başkan Şehrin her noktasında yapılan çalışmalarını yerinde inceleyerek, denetliyor. Fırat Mahallesi Kanalizasyon şebeke hattı çalışmaları, Karayolları 12.Bölge Müdürü Alparslan Eşlik ile Kağızman Caddesinde yapımı devam “Refüj Yenileme Çalışmalarını” yerinde inceleyerek ekiplerden çalışmalar hakkında, yapımı devam eden Merkez Camii hakkında Ağrı Camileri Yaptırma ve Yaşatma Dernek Başkanı Kasım Bulan’dan bilgi aldı.

Cumhuriyet Caddesi, Nevzat Güngör Caddesi, Kağızman Caddesinde Belediye ekiplerinin devam eden çalışmalarını incelerken vatandaşlarımızın da talep ve önerilerini aldı.
Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnaflarımızın talep ve önerileri ile Şehirler Arası Otobüs Terminalinde esnaflarımızı ziyaret ederek bir süre Otogar esnafını dinledi, şikâyet ve önerilerini alarak çözüme kavuşturacağını söyledi.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz hafta içeresinde, metruk bina yıkımı ve enkaz kaldırma çalışmalar ile Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, Fırat Mahallesinde alt yapı çalışmalarına devam etti.

Başkan Karadoğan’a Belediye Başkan Yardımcıları Kasım Bulan, Hakkı Kaman, Cengiz Kılıç ve Tuncer Aktaş eşlik ettiler.

 

 

Başkan Karadoğan; Çalışma Alanları Denetimi Yaparken Halkıda Dinliyor